Castelo de Santo Antón Praza de San Nicolás Praza das Bárbaras Fundación Luis Seoane Campo da Leña Teatro Colón
20:00
CHISME
20:30
BASANTA
20:30
PACO IBÁÑEZ
SELECCIÓN NOROESTE
21:00
VOLCANES
21:00
MORGEN
21:15
LOS VOLUBLE
21:30
MORGANE JI
22:00
THE SEY SISTERS
22:00
HOLYWATER
22:30
HOLLY MIRANDA
22:45
EMMA POLLOCK
23:15
TT SYNDICATE
23:15
ZU
Castelo de Santo Antón Praza de San Nicolás Praza das Bárbaras Fundación Luis Seoane Casa Museo Casares Quiroga Campo da Leña Teatro Colón
19:00
TURMA CAIPIRA
20:00
ELBA
20:30
LAS ANTONIAS
20:30
JÚLIO RESENDE
SELECCIÓN NOROESTE
21:00
ELECTRA
21:00
TURBO KRAKS
21:15
BAIUCA
21:30
LOS HERMANOS CUBERO
22:00
NIGHT SHADES
22:00
TEETHING
22:30
SOLEÁ MORENTE
22:45
LOS ESTANQUES
23:15
THE LAST INTERNATIONALE
23:15
LUCIFER
Descargar programa en PDF

Descárgache a túa folla de roteiro e lévacha contigo para consultar o programa con todos os detalles sempre que o necesites.

Engadir a calendario

Descárgache os horarios e planifica a medida o teu propio festival para non perderche os mellores directos.

Castelo de Santo Antón

22.30 – 00.00 h. Holly Miranda

Campo da Leña

21.00 – 21.45 h. Morgen
22.00 – 23.00 h. Holywater
23.15 – 00.30 h. Zu

Fundación Luis Seoane

20.00 – 21.00 h. Chisme
21.15 – 22.15 h. Los Voluble

Praza das Bárbaras

20.30 – 21.15 h. Basanta
21.30 – 22.30 h. Morgane Ji
22.45 – 00.15 h. Emma Pollock

Praza de San Nicolás

21.00 – 21.45 h. Volcanes
22.00 – 23.00 h. The Sey Sisters
23.15 – 00.30 h. TT Syndicate

Teatro Colón

20.30 – 22.00 h. Paco Ibáñez SELECCIÓN NOROESTE

Castelo de Santo Antón

22.30 – 00.00 h. Soleá Morente

Campo da Leña

21.00 – 21.45 h. Turbo Kraks
22.00 – 23.00 h. Teething
23.15 – 00.30 h. Lucifer

Casa Museo Casares Quiroga

19.00 – 20.00 h. Turma Caipira

Fundación Luis Seoane

20.00 – 21.00 h. ELBA
21.15 – 22.15 h. Baiuca

Praza das Bárbaras

20.30 – 21.15 h. Las Antonias
21.30 – 22.30 h. Los Hermanos Cubero
22.45 – 00.15 h. Los Estanques

Praza de San Nicolás

21.00 – 21.45 h. Electra
22.00 – 23.00 h. Night Shades
23.15 – 00.30 h. The Last Internationale

Teatro Colón

20.30 – 22.00 h. Júlio Resende SELECCIÓN NOROESTE

Praza de José Sellier Loup

13.15 – 14.15 h. Dr. Spectro MATINAIS
14.30 – 15.30 h. Ladrillo y Mujer MATINAIS

Rúa Capitán Troncoso

13.00 – 14.00 h. Andhrea & the Black Cats MATINAIS
14.15 – 15.15 h. Los Árboles MATINAIS

Rúa Torreiro

12.30 – 13.15 h. Sala 5 MATINAIS
13.30 – 14.30 h. Theta Waves MATINAIS
14.45 – 15.45 h. Elvis Negro MATINAIS

Teatro Colón

22.30 – 00.00 h. Hailu Mergia

Campo da Leña

19.30 – 20.25 h. Los Vinagres
20.25 – 21.20 h. Contenedor de Mierda
21.20 – 22.25 h. Paul Collins Beat
22.25 – 23.30 h. La URSS
23.30 – 00.45 h. Jenny and the Mexicats
00.45 – 01.30 h. Toundra

Casa Museo Casares Quiroga

19.00 – 20.00 h. Faia

Fundación Luis Seoane

20.00 – 21.00 h. Ruiseñora
21.15 – 22.15 h. Músculo!

Praza da Constitución

20.30 – 21.15 h. Santi Araújo
21.30 – 22.30 h. Escuchando Elefantes
22.45 – 00.15 h. Mastodonte

Rúa Capitán Troncoso

13.00 – 14.00 h. Mac N’ Rones MATINAIS
14.15 – 15.15 h. Chiquita y Chatarra MATINAIS

Praza de José Sellier Loup

13.15 – 14.15 h. Dois MATINAIS
14.30 – 15.30 h. Crimson and Clover MATINAIS

Bulevar do Papagaio

13.30 – 14.20 h. Blanco Palamera MATINAIS
14.45 – 15.45 h. The Wellgreen MATINAIS

Praia de Riazor

20.00 – 20.45 h. Portland
21.00 – 21.45 h. LORA
22.45 – 00.15 h. Patti Smith and Band
00.30 – 02.00 h. Nathy Peluso

Praza de José Sellier Loup

13.15 – 14.15 h. Mundo Prestigio MATINAIS
14.30 – 15.30 h. Seda MATINAIS

Bulevar do Papagaio

13.30 – 14.20 h. Vudú MATINAIS
14.45 – 15.45 h. Indy Tumbita & The Voodoo Bandits MATINAIS

Rúa Torreiro

13.30 – 14.30 h. Hickeys MATINAIS
14.45 – 15.45 h. Superser MATINAIS

Parque do Paseo das Pontes

16.00 – 16.45 h. Pablo Lesuit MERCADO DA COLLEITA
17.00 – 18.15 h. Anni B Sweet MERCADO DA COLLEITA
18.30 – 19.45 h. Los Punsetes MERCADO DA COLLEITA

Praia de Riazor

21.00 – 21.45 h. The Rapants
22.00 – 23.30 h. Belako
23.30 – 01.30 h. The Sounds

Parque do Paseo das Pontes

13.00 – 13.30 h.  DJ Inclusivo* MERCADO DA COLLEITA
13.30 – 14.30 h. Silvia Penide MERCADO DA COLLEITA
14.30 – 15.00 h. DJ Inclusivo* MERCADO DA COLLEITA
15.00 – 16.00 h. Ñaco Goñi + Marian Ledesma & Tinaquero Brothers MERCADO DA COLLEITA
16.00 – 16.30 h. DJ Inclusivo* MERCADO DA COLLEITA
16.30 – 17.30 h. Bart Davenport MERCADO DA COLLEITA
17.30 – 18.00 h. DJ Inclusivo* MERCADO DA COLLEITA
18.00 – 19.00 h. Os Amigos dos Músicos MERCADO DA COLLEITA
19.15 – 20.15 h. Derby Motoreta’s Burrito Kachimba MERCADO DA COLLEITA
20.30 – 22.00 h. Joe Crepúsculo MERCADO DA COLLEITA

*As sesións aos pratos corren a cargo de DJ Inclusivo, un proxecto da Asociación Cultural Negus, dentro do programa Cultura Accesible e Inclusiva, da Fundación Emalcsa.

Engadir a calendarioDescargar programa en PDF